This text is replaced by the Flash movie.
sdfg
Opleidingen
Contactgegevens

Heb je vragen over de Verpleegkundige opleidingen
Neem dan contact op met:
Frank of Raymond, teamleider verpleegkundige opleidingen Altrecht Academie
Tel: 06-51857960 / 06-20371078.
Email: F.Rozendal@altrecht.nl / R.van.den.Berg@altrecht.nl

Heb je vragen over de opleiding tot verpleegkundig specialist. Neem dan contact op met:
Mieke van Boxtel, opleider GGZ-VS
Tel: 030-2256320 of 06-13686741
Email: m.van.boxtel@altrecht.nl

Heb je vragen over de A-opleiding psychiatrie
Neem dan contact op met: Arjan Braam, A-opleider of Rita Vos, secretaresse A-opleiding
Tel.: 030-2308614
Email: a.braam@altrecht.nl

Heb je vragen over de P-opleiding Klinisch of GZ-psycholoog
Neem dan contact op met: Pieter Dingemanse, P-opleider of Christel Verkuyten, secretaresse P-opleiding
Tel: 030-6965345
Email: p.dingemanse@altrecht.nl of c.verkuyten@altrecht.nl

Heb je vragen over MBO/HBO stages mail dan naar de Altrecht Academie.
Email: opleidingen.stages@altrecht.nl

 

030-6965345.

 

Altrecht Flexbureau

Contactpersonen voor telefonische informatie over de vacature-inhoud en/of de procedure vind je onderaan elke vacaturetekst. Voor flexwerk kun je contact opnemen met Altrecht Flexbureau.

Contactgegevens

Altrecht Flexbureau
Gedachtengang 1,3705 WH Zeist
Email: is altrechtflexbureau@altrecht.nl
Telefoon: 030 - 23 08 730

Ons kantoor is van maandag t/m vrijdag geopend
van 9.00 - 17.00 uur.

Klik hier voor de routebeschrijving

Vrijwilligers

Klik hier voor meer informatie over vrijwilligerswerk.

Contactgegevens

Altrecht Flexbureau vrijwilligerswerk
Gedachtengang 1,3705 WH Zeist
Tel: 030-2308730
E-mail: vrijwilligerswerk@altrecht.nl